Fotorelacja

10-11 grudnia br. w Sandomierzu odbyło się „Seminarium Warsztatowe – Drogi Publiczne” zorganizowane przez redakcję „Magazynu Autostrady” oraz czasopisma „Mosty”. Seminaria te mają na celu przedstawienie kompleksowych rozwiązań dla dróg lokalnych oraz nabycie wiedzy z zakresu wyboru nawierzchni drogowych i chodnikowych.
Podczas obu dni wydarzenia blisko 100 uczestników miało okazję wysłuchać 13 referatów oraz uczestniczyć w wycieczce technicznej obejmującej Kopalnię wapienia dewońskiego w Wymysłowie, Zakład prefabrykacji betonowej w Wymysłowie, Kopalnię „Jurkowice-Budy” oraz wytwórnię mas bitumicznych w Budach. „Seminaria Warsztatowe – Drogi Publiczne” to doskonała platforma wymiany doświadczeń branży infrastrukturalnej. Już dziś zapraszamy do udziału w zaplanowanych na rok 2020 edycjach.

Pobierz plan w PDF

Partner Główny

Partnerzy

Patroni honorowi

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki Marszałek Województwa Lubelskiego Marszałek Województwa Podkarpackiego Konwent Dyrektorów Zarządów Dróg Wojewódzkich Polska Izba Inżynierów Budownictwa Polski Związek Pracodawców Budownictwa Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych Polski Związke Inżynierów i Techników Budownictwa Stowarzyszenie Inżynierów i Techników RP

Miejsce iLokalizacja

Sandomierz

Sandomierz

Sandomierz to jedno z najstarszych, najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski. Zachowało się tu ponad 120 zabytków architektury z różnych epok. Do najwyższej klasy zaliczane są: średniowieczny układ urbanistyczny miasta oraz jeden z najstarszych obiektów ceglanych na terenie Polski - kościół św. Jakuba. To doskonała lokalizacja dla wszystkich chcących poznać piękno i historię Ziemi Sandomierskiej oraz południowo-wschodniej Polski.

Hotel Sarmata***

Hotel Sarmata***

Hotel Sarmata*** powstał na fundamentach lub obrysach budynków zabytkowego zespołu dworskiego Strużyńskich z 1861r. Odbudowany w latach 2002-2009 przez obecnych właścicieli na cele hotelowo-turystyczne oferuje wyjątkowy klimat minionych czasów. W odtworzonych z największym pietyzmem wnętrzach zabytkowego kompleksu odnajdą Państwo ducha sarmatyzmu, zasmakują specjałów kuchni regionalnej oraz zrelaksują się z dala od zgiełku codzienności.

lokalizacja

ZAMÓWNewsletter